*T-B-P* - Sursa ta de CS

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
*T-B-P* - Sursa ta de CS

Server-ul nostru dispune de admini non stop, incercand inlaturarea codatilor de pe server - > connect -> CsTbP.No-Ip.OrG

Ultimele subiecte

» Violatorul
Scris de buBu Dum Iul 26, 2009 3:45 pm

» INFORMATION
Scris de Sh4RkY Dum Iul 26, 2009 8:09 am

» ban daubine
Scris de buBu Sam Iul 25, 2009 5:02 am

» killer-mihai-wallist
Scris de Koss Mier Iul 15, 2009 2:47 am

» provocare clan
Scris de V@mp1r3 Sam Iul 11, 2009 10:40 pm

» fara asta
Scris de Koss Lun Iul 06, 2009 1:05 am

» re all :D
Scris de Sh4RkY Sam Iul 04, 2009 2:52 am

» fara asta pe server :)
Scris de Sh4RkY Sam Iul 04, 2009 2:51 am

game monitor

Top postatori

DoGgY (288)
Regulamentul Serverului !! I_vote_lcapRegulamentul Serverului !! Bar11Regulamentul Serverului !! I_vote_rcap 
Sh4RkY (211)
Regulamentul Serverului !! I_vote_lcapRegulamentul Serverului !! Bar11Regulamentul Serverului !! I_vote_rcap 
Koss (140)
Regulamentul Serverului !! I_vote_lcapRegulamentul Serverului !! Bar11Regulamentul Serverului !! I_vote_rcap 
santo (118)
Regulamentul Serverului !! I_vote_lcapRegulamentul Serverului !! Bar11Regulamentul Serverului !! I_vote_rcap 
VL@D (83)
Regulamentul Serverului !! I_vote_lcapRegulamentul Serverului !! Bar11Regulamentul Serverului !! I_vote_rcap 
comy (81)
Regulamentul Serverului !! I_vote_lcapRegulamentul Serverului !! Bar11Regulamentul Serverului !! I_vote_rcap 
mendez (64)
Regulamentul Serverului !! I_vote_lcapRegulamentul Serverului !! Bar11Regulamentul Serverului !! I_vote_rcap 
ABstRakT (49)
Regulamentul Serverului !! I_vote_lcapRegulamentul Serverului !! Bar11Regulamentul Serverului !! I_vote_rcap 
V@mp1r3 (25)
Regulamentul Serverului !! I_vote_lcapRegulamentul Serverului !! Bar11Regulamentul Serverului !! I_vote_rcap 
|ReFrEsH| (23)
Regulamentul Serverului !! I_vote_lcapRegulamentul Serverului !! Bar11Regulamentul Serverului !! I_vote_rcap 

Conectare

Mi-am uitat parola


    Regulamentul Serverului !!

    Koss
    Koss
    Admin


    Posts : 140
    Points : 231
    Join date : 09/06/2009
    Age : 32
    Location : Pitesti

    Regulamentul Serverului !! Empty Regulamentul Serverului !!

    Mesaj Scris de Koss Mar Iun 09, 2009 4:18 am

    :REGULILE SERVERULUI:

    - nu folositi coduri - banip/permanent/screw/fuckoff/censure, etc!
    - jocul este FREE GAME in limita bunului simt!
    - nu faceti reclama la alte servere/situri/forumuri
    - nu acuzati aiurea jucatorii ca sunt codati, doar ca sa va aflati in treaba - kick
    - respectati regulile scrise cu verde in chat! - kick
    - nu campati - veti fi trecuti spectator
    - nu injurati adminii sau playerii, respectati toti jucatorii!
    - nu cereti admin pe server sau pe mess, de aia avem forum, adminele se dau prin vot, nu cereti admin daca nu aveti minum 33 ore jucate pe server
    - nu cereti schimbarea hartii mai devreme de 10 minute de cand s-a schimbat, sau in mod repetat
    - nu cereti rr pentru ca tocmai ati intrat voi
    - semnalati adminilor codatii in mod politicos

    REGULI INAINTE DE A CERE ADMIN


    .:REGULI PT. ADMINI:.

    -ai activitate constanta pe server - si ATENTIE!!! ---> minim 30 ore efectiv jucate! (verific personal!), inainte de a cere admin farao + mesaje postate pe forum, nu pui primul post cererea de admin!
    - lasati jocul mai liber, nu terorizati playerii cu poze / slayuri / kickuri / etc.
    -nu intri pe forum si prima data faci cerere de admin! te inregistrezi, postezi la subiectele existente, apoi faci cerere de admin!
    -aduci jucatori buni pe server, fara codati!
    -urmaresti suspectii de cod, cu spectate+esp, faci poze si le ceri ca sa te lamuresti, abia apoi iei masuri!
    -nu se chatuieste pe server de gagici, de iduri de mess, de alte clanuri, porcarii!!! bounce sa fie foarte clar: in chat se discuta doar de joc si fara injuraturi! playerii care vb de alte minuni, sa se duca pe mess, unde vor: kick, slay, ban daca sunt nesimtiti si continua
    -nu stai la discutii cu codatii - nu dau pozele sau trag de timp-slay/kick/ban
    -nu dai ban direct, decat daca esti sigur ca un jucator e codat, daca te injura sau daca face reclama la alte servere
    -nu schimbi harta fara vot, decat cand se impune si nu o schimbati des!
    -nu dai harti la vot daca pe server este un owner (Comy sau Santo)) sau un admin cu rang mai mare, respestati rangul intre admini!
    -trebuie sa ai activitate si pe forum si sa votezi obligatoriu noile cereri de admin!
    -se vor acorda ban-uri temporare sau kick pentru asa-numitii "flooderi", mai precis cei care au doleante imposibil de satisfacut si le repeta exhaustiv in speranta ca cineva le va face pe plac. (exemplu : "Hai mane schimba harta pls !", etc)
    -daca sunt minim 2 admini pe server, la schimbarea hartii, prin vot desigur, adminii se vor sfatuii intre ei (amx_chat), iar aceia ,cu accesul cel mai mare (prezenti pe srv), au ultimul cuvant la acea discutie, insa orice admin poate schimba harta din moment ce s-a ajuns la ceva comun. In cazul in care este doar un admin pe server acesta trebuie sa vorbeasca cu playerii shi sa decida impreuna cu ei ce harta va urma (amx_say)
    -nu injuri jucatorii sau adminii
    -jucatorii cu nume indecente sau cu nickuri compuse numai din simboluri --> Kick / Ban 5 - 60 (minute) (in functie de gravitate)
    -NU scoateti banuri, aveti admin sa dati banuri nu sa le scoateti ....numai cei cu acces de la GOD in sus au dreptul
    -NUMAI OWNERII dau kick/ban sau alte comenzi de pedeapsa la adminii serverului!
    -nu folosesti coduri niciodata lol! - pentru asta se ia adminul si se da ban permanent pe server si pe forum
    -nu abuzezi de comenzile de pedeapsa llama, fuckoff, screw, etc

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 12:43 pm